Reality

Nabízíme realitní služby v městech Olomouc a Brno. Naprostá většina bytů je plně vybavena a nabízena pro klienty, kteří chtějí mít klidné a luxusnější prostředí.

Pokud máte jakékoliv dotazy či zájem o pronájem bytu, neváhejte nás kontaktovat buď prostřednictvím formuláře v Kontaktech, či přímo na e-mail realestate@vikcapitalgroup.com.

" VIK Capital Group Real Estate je agentura, kterou využívám 6 měsíců.

Jsou velice profesionální, odpovídají rychle a akurátně. 

Velice je doporučuji pro všechny budoucí klienty."

Milan Mirkovic

" Upřímně řečeno mám jen pozitivní věci, které bych rád sdělil. Za prvé odpovídáte velmi rychle, což je opravdu dobré, když mám problém. Také se od začátku se snažíte vyřešit mou situaci s příjezdem a TV. Takže jsem velmi šťastný, že jsem si pronajal byt přes Vás.:)"

Antoine Siwa

" Byt byl v perfektním stavu. Celý byt je nově zbudován. Velikost bytu byla ideální pro jednoho nebo dva lidi. Byt měl veškeréé kuchyňské vybavení. Byt byl opravdu jednoduchý vytopit a měl plynové vytápění. Toaleta byla perfektní. Jediným problémem bylo, že v budově se budoval výtah, takže pracovníci každý den vrtali a všechno bylo špinavé a zaprášené. Celkově jsme ale byli s ubytováním spokojeni."

K. Buljubašić